W sklepach nowa płyta powinna pojawić się wkróce, jednak jej ceny jeszcze nie znamy

Płyta główna z obsługą pamięci DDR2 i DDR3

Nowa płyta główna firmy Biostar jest oparta na chipsecie Intel P45 i wyposażona w gniazdo dla procesorów z podstawką LGA775, obsługującymi zarówno pamięci DDR2, jak i DDR3.

Do oferty firmy Biostar dołącza kolejna płyta główna z linii T, która oferuje wsparcie zarówno dla pamięci DDR2, jak również DDR3. Nowy model o nazwie TP45E Combo oparty jest na chipsecie Intel P45 i obsługuje procesory z podstawką LGA775 i magistralą FSB taktowaną zegarem do 1600 MHz. Ponadto w wyposażeniu nie zabrakło dwóch slotów pamięci DDR2-1066 i dwóch DDR3-1333, jednego slotu PCI-Express x16 oraz technologii G.P.U (Green Power Utility), dzięki której ograniczymy pobór mocy płyty, wyłączając dodatkowe fazy zasilania kiedy procesor logiczny nie jest obciążony.

Nowa płyta główna Biostar TP45E Combo posiada również sześć portów SATA 3.0 Gbps, port Gigabit Ethernet, 7.1-kanałowy system dźwięku oraz zintegrowane przyciski CMOS Power i Reset.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.