Pamięci są objęte

„Podpisane” pamięci DDR2 dla notebooków

Patriot wprowadza na rynek 4-gigabajtowy moduł i 8-gigabajtowy zestaw pamięci DDR2 dla notebooków. Obydwa pracują z częstotliwością 800 MHz, oferują opóźnienia CAS 5.

Na rynek trafiają kolejne pamięci DDR2 dla notebooków, tym razem od firmy Patriot Memory. Zarówno moduł o pojemności 4 GB oraz zestaw złożony z dwóch takich modułów o łącznej pojemności 8 GB, pracuje z częstotliwością 800 MHz, oferują opóźnienia CAS 5, przy napięciu zasilania 1,8V.

„Przepaść w wydajności mobilnych i stacjonarnych komputerów zaciera się, dzięki niedawnym premierom coraz mocniejszych mobilnych platform” – komentuje Les Henry, jeden z dyrektorów w firmie Patriot – „Przez dodanie naszego 4 GB moduły pamięci DDR2 lub 8 GB  dwukanałowego zestawu pamięci, mobilne systemy mogą zlikwidować tą przepaść i pełnić rolę prawdziwych zamienników desktopów”.

Nowe pamięci z linii Signature są już dostępne na rynku, w cenach 154 i 300 dolarów, odpowiednio za 4- i 8-gigabajtową pamięć. W przeliczeniu daje to kwoty powyżej 510 oraz 1000 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.