Jeżeli Windows nie powita nas kursorem, dostaniemy się do systemu za pośrednictwem okna logowania.

Ponowne wykorzystanie kodu kontrolnego do sprawdzania autentyczności w trakcie pobierania plików

Narzędzie do sprawdzania legalności systemu operacyjnego WGA jest irytujące, gdyż próba pobrania wielu plików jest początkowo blokowana. Nie chcemy, aby nasz legalny system Windows był badany z byle powodu i szukamy prostej możliwości obejścia procedury.

Problem może pojawić się w niektórych przypadkach po wylogowaniu się użytkownika. Ponowne uruchomienie komputera jest jednak w tej sytuacji zbędne, a wręcz niezalecane, gdyż spowoduje wymeldowanie również wszystkich innych zalogowanych użytkowników, ryzykujemy przy tym utratę niezapisanych danych. Ponadto ponowne uruchomienie systemu trwa zbyt długo. Zamiast tego możemy uporać się z problemem, wykorzystując klasyczny ekran logowania. W tym celu dwukrotnie wciskamy, raz po raz, kombinację klawiszy [Ctrl] + [Alt] + [Delete]. Po upływie krótkiej chwili zostanie wyświetlone nowe, znane z wcześniejszych wersji systemu okno logowania. Tutaj wpisujemy zarówno nazwę użytkownika, jak i hasło.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.