Portal społecznościowy dla sentymentalnych

Witryna Mlodelata.pl skierowana jest do osób, które chcą raz jeszcze przeżyć niezapomniane chwile i powspominać dawne czasy.

– Ideę serwisu najlepiej oddaje nasze motto, które brzmi: Młodość to nie tylko Twoja klasa. – mówią twórcy Mlodelata.pl. Serwis ma przykuć uwagę szczególnie osób, które odczuwają szybsze bicie serca, gdy słyszą takie przeboje, jak Lambada, Bursztynek oraz Zakazany Owoc i uwielbiają po raz enty oglądać Rejs, Seksmisję, Alternatywy 4 lub Akademię Pana Kleksa. Czy znajdzie się ktoś, kto nie pamięta smaku Vibovitu, Kukurku bądź Gumy Donald?

Trzy najważniejsze funkcjonalności serwisu to:

  • Eksponaty – są to dodawane przez użytkowników serwisu filmy i fotografie, dzięki którym raz jeszcze możemy powrócić do niezapomnianych chwil młodości,
  • Galeria – miejsce w profilu każdego zarejestrowanego użytkownika, w którym możemy dodawać własne fotografie w podziale na aktualne i na te z młodych lat,
  • Grupy – są to zakładane przez użytkowników fora wokół określonych obszarów związanych z dawnymi czasami.
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.