Radia samochodowe z portami USB i czytnikami kart pamięci

Dwa bliźniacze modele wyposażone m.in. w – wejście na karty SD/MMC, USB, RDS, zakres fal AM/FM, format MP3, zewnętrzne wejście AUX i wiele więcej.

Na kolejny letni sezon Manta wprowadza dwa bliźniacze modele radia, różniące się frontowym, zdejmowanym panelem. W przypadku RS6500 design jest bardziej wyważony – wejście dla karty SD/MMC i USB schowane są pod zaślepką, natomiast w modelu RS6501 wejścia te są niczym nie osłonięte i znajdują się na frontowej części panelu. Design tego modelu jest bardziej młodzieżowy.

Radio potrafi odtwarzać muzykę w formacie MP3, a jego obsługę można kontrolować za pomocą pilota, który jest w zestawie. Radia nadają w standardowych zakresach fal AM/FM i zostały wyposażone w przydatny system RDS, pozwalający na dostarczenie dodatkowych informacji dla kierowcy.

Moc wyjściowa odbiorników to 4 x 45 W, co pozwala nagłośnić samochód dość wymagającego użytkownika. Podłączenie zestawu jest proste i odbywa się poprzez standardową kostkę ISO.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.