Badanie powstało na podstawie preferencji słuchaczy radia OPEN.FM

Radio internetowe w klimacie PRL

W OPEN.FM dostępny dla słuchaczy jest nowy kanał – 333 Popkultowe Utwory PRL, czyli klimat czasów wiecznych kolejek, filmów Barei i narodowych pochodów.

Nowy kanał oferuje najmodniejsze przeboje słuchane przez Polaków w czasach Polski Ludowej.  Włączając 333 Popkultowe Utwory posłuchać można twórczości artystów zarówno polskich jak i zagranicznych. Śpiewają  więc m.in.: Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Alibabki. Z zagranicznych utworów słuchacze mogą przypomnieć sobie m.in. utwory Papa Dance i supermodnego w latach 80-tych duetu Modern Talking.

Wraz z 333 Popkultowymi Utworami PRL OPEN.FM to 50 kanałów z różnorodną muzyką. Niecałe dwa tygodnie temu OPEN.FM poszerzyło swoją ofertę o 4 kanały: Lejdis (dla pań), Feel de Groove, WEF (Warsaw Electronic Festival) i Odgłosy Natury. W najbliższej przyszłości czekają słuchaczy dalsze aktualnie przygotowywane propozycje muzyczne.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.