Hotfiks sprawi, że Media Player 11 przestanie się wyłączać w przypadku niekompatybilności pamięci flash.

Skuteczne zapobieganie awaryjnemu wyłączeniu aplikacji Media Player 11

Po podłączeniu przez nas do portu USB niektórych pendrive'ów bądź kart pamięci flash Media Player 11 niespodziewanie się wyłącza. Dlaczego tak się dzieje?

Faktycznie istnieje powiązanie pomiędzy włożoną pamięcią flash i awarią Media Playera. Jeżeli problem dotyczy naszej pamięci USB, pomoże nam hotfiks, który udostępnia Microsoft na stronie support.microsoft.com/kb/933547/pl.

Aktualizację zainstalujemy, pod warunkiem że mamy w systemie aplikację Media Player w wersji 11. Najpierw zamykamy aplikację, następnie uruchamiamy proces instalacji i postępujemy zgodnie z instrukcjami. Nie będziemy musieli podejmować żadnych dodatkowych kroków. Hotfiks aktualizuje bibliotekę o nazwie »mspmsp.dll«.

Przyczyna:

Problem powstaje, ponieważ Windows Media Device Manager próbuje odczytać informacje o producencie podpiętej pamięci. Gdy układ opisu urządzenia flash jest niekompatybilny, dochodzi do błędu naruszenia dostępu do pamięci. Ponieważ rzeczony moduł jest składnikiem aplikacji Media Player, cały program zostaje awaryjnie wyłączony.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.