Firma Supermicro jeszcze nie podała informacji na temat cen nowych serwerów

Supermicro oferuje serwery z dwurdzeniowym Atomem

Do swojego produktowego portfolio, firma Supermicro dodaje serwer X7SLA-L oparty na jedno- lub dwurdzeniowym Atomie i oferujący obsługę czterech dysków twardych SATA.

X7SLA-L to oszczędzające energię i koszty sieciowe rozwiązanie pamięci masowej, obsługujące jedno- lub dwurdzeniowy procesor Intel Atom 230/330 z taktowaniem 1,6 GHz, do czterech dysków twardych SATA, które można połączyć w konfiguracji RAID 0, 1, 5 i 10, a także posiada 2 GB pamięci operacyjnej, grafikę GMA 950, pojedynczy lub podwójny port Gigabit Ethernet oraz aż siedem portów USB 2.0. Według producenta, urządzenie świetnie sprawdzi się w roli serwera drukarek lub e-maili, ale również ma wiele zastosowań sieciowych.

Dodatkowo, firma Supermicro wprowadza dwa „SuperSerwery” o oznaczeniach 5015A i 5035A, również oparte na procesorach Intel Atom. Ten pierwszy posiada dwie zatoki typu hot swap, ale nie znajdziemy w nim wentylatora. Natomiast model 5035A to czterozatokowy NAS z zasilaczem 300W i wystarczającą ilością miejsca na trzy karty rozszerzające.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.