HTC Touch Diamond2 będzie jednym z pierwszych telefonów, w którym będzie można zobaczyć system WM 6.5

System Windows Mobile 6.5 w wersji RTM

Według jak zwykle króciutkiego posta na "twitterowym" blogu grupy odpowiedzialnej za mobilny system Microsoftu, wersja RTM nowego systemu Windows Mobile 6.5 jest ukończona.

W najprostszy z możliwych sposobów, grupa projektantów Windows Mobile poinformowała, że system WM 6.5 w wersji Release to Manufacture (RTM) jest już gotowy. Oznacza to mniej więcej tyle, że system został całkowicie ukończony i jest gotowy do sprzedaży dostawcom OEM, natomiast pierwsze telefony z nową wersją OS-u powinny zadebiutować wkrótce.

System Windows Mobile 6.5, prezentowany wcześniej na dwóch smartfonach firmy HTC – Touch Diamond2 i Touch Pro2 – które na razie posiadają wersję 6.1, oferuje nowy interfejs użytkownika, zaktualizowaną przeglądarkę internetową, usługę MyPhone do umieszczania wiadomości tekstowych, zdjęć, filmów czy kontaktów w Sieci, skąd można je łatwo odzyskać w przypadku kradzieży telefonu, a także Windows Marketplace, czyli Microsoftowy odpowiednik App Store.

Notatkę WM Dev Team zamieszczoną w serwisie twitter możecie przeczytać tutaj.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.