Mobilna maszyna dostępna będzie w dwóch kolorach – czarnym i białym

Tablet PC z linii Eee już niemal dostępny

W Wielkiej Brytanii długo oczekiwany tablet PC o oznaczeniu Eee PC T91 ma pojawić się jeszcze w tym lub pod koniec przyszłego miesiąca. Model ten oparto na platformie Intel Poulsbo.

Asus po raz pierwszy zaprezentował swoje nowe urządzenie z 8,9-calowym ekranem dotykowym LCD z podświetleniem diodami LED podczas tegorocznych targów CES, które odbyły się na początku stycznia. Tymczasem do sklepów model Eee PC T91 ma trafić pod koniec maja lub na początku czerwca, przynajmniej w Wielkiej Brytanii.

Nowy tablet PC oparto na procesorze Intel Atom Z520 (platforma Poulsbo) i wyposażono w takie funkcje, jak wbudowany odbiornik GPS czy zintegrowany tuner telewizyjny. Nad wszystkim czuwać będzie preinstalowany system Windows XP.

Malutki tablet PC z linii Eee PC ma kosztować około 450 funtów (ponad 2200 złotych). Jak pamiętamy, Asus przedstawiał również 10-calowy tablet PC o oznaczeniu Eee PC T101H, jednak nie wiemy kiedy ten model pojawi się na rynku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.