Mobilna maszyna dostępna będzie w dwóch kolorach – czarnym i białym

Tablet PC z linii Eee już niemal dostępny

W Wielkiej Brytanii długo oczekiwany tablet PC o oznaczeniu Eee PC T91 ma pojawić się jeszcze w tym lub pod koniec przyszłego miesiąca. Model ten oparto na platformie Intel Poulsbo.

Asus po raz pierwszy zaprezentował swoje nowe urządzenie z 8,9-calowym ekranem dotykowym LCD z podświetleniem diodami LED podczas tegorocznych targów CES, które odbyły się na początku stycznia. Tymczasem do sklepów model Eee PC T91 ma trafić pod koniec maja lub na początku czerwca, przynajmniej w Wielkiej Brytanii.

Nowy tablet PC oparto na procesorze Intel Atom Z520 (platforma Poulsbo) i wyposażono w takie funkcje, jak wbudowany odbiornik GPS czy zintegrowany tuner telewizyjny. Nad wszystkim czuwać będzie preinstalowany system Windows XP.

Malutki tablet PC z linii Eee PC ma kosztować około 450 funtów (ponad 2200 złotych). Jak pamiętamy, Asus przedstawiał również 10-calowy tablet PC o oznaczeniu Eee PC T101H, jednak nie wiemy kiedy ten model pojawi się na rynku.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.