KDE 4.2.3 to wydanie poprawiające błędy, wydajność i dostarczające aktualizację tłumaczeń

Trzecie uaktualnienie środowiska KDE 4.2

Środowisko graficzne KDE ukazało się dziś w nowej odsłonie. Uaktualnienie eliminuje błędy, jakie zostały wykryte w poprzedniej wersji, a także zawiera kilka optymalizacji kodu.

Zgodnie z tradycją miesięcznych wydań (i nadając im nazwę kodową na literę „C”, nawet jeśli jest ona niepoprawna językowo), w dzisiejszym dniu społeczność KDE prezentuje wydanie Cuagmire, trzeciej aktualizacji KDE 4.2. Jest to wydanie poprawiające błędy, wydajność i dostarczające aktualizację tłumaczeń. Nie zawiera natomiast żadnych nowych funkcji w celu wyeliminowania zjawiska regresji. Aktualizacja do wersji KDE 4.2.3 jest polecana użytkownikom posiadających wersje 4.2.2 i wcześniejsze. Szczegóły wydania można znaleźć na liście zmian.

Zespół KDE będzie oceniać czy zmiany w gałęzi 4.2 w następnych miesiącach dadzą podstawę do wydania wersji 4.2.4. Następnym wydaniem zawierającym nowe funkcje będzie KDE 4.3, które zostanie wydane pod koniec lipca. Zamrożenie funkcji KDE 4.3 będzie miało miejsce w tym tygodniu. Zespół już stabilizuje tę wersję deweloperską by przygotować się na następne dwa miesiące pracy.

0
Źródło: KDE w Polsce
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.