Urządzenie MID z 7-calowym, dotykowym ekranem

Firma Moses zapowiada nowe urządzenie MID, wyposażone w 7-calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości WVGA, łączność WiFi oraz system Linuks.

Urządzenie o nazwie SmartQ 5 obiecywało wiele – niską cenę, przeglądarkę internetową, odtwarzacz multimedialny i mnóstwo łączności – ale na obietnicach się skończyło, gdyż powolny chipset ARM uniemożliwiał nawet przeglądanie stron internetowych. Firma Moses powraca jednak na rynek z nowym urządzeniem, wyposażonym w 7-calowym, dotykowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

W wyposażeniu znajdziemy również dwa porty USB, wyjście telewizyjne, wbudowane głośniki stereo oraz system oparty na Linuksie, z komunikatorem internetowym, dostępem do Internetu i odtwarzacz multimedialny. Nie wiemy natomiast, jaki procesor wybrała firma Moses, jednak mamy nadzieję, że tym razem wybór jest trafniejszy.

Moses jeszcze nie podało informacji na temat ceny i dostępności nowego urządzenia Mobile Internet Device.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.