Wszystkie produkty D-Linka będą w pełni funkcjonalne w środowisku sieciowym z komputerami pracującymi w najnowszej wersji Windows

Windows 7 Beta kończy swój żywot

Osoby, które jeszcze w styczniu zainstalowały system operacyjny Windows 7 Beta 1 (wersja 7000), czeka nieprzyjemna niespodzianka. Od 1 czerwca system będzie się regularnie zamykał.

Przypominamy wam, że z dniem 1 czerwca 2009 roku rozpoczyna się okres wygasania wersji testowej systemu Windows 7, a konkretniej wersji Beta 1 w kompilacji 7000. Zatem jeśli pobrałeś i zainstalowałeś ową wersję systemu Microsoftu, za niespełna tydzień zacznie się ona regularnie co dwie godziny resetować. Taki stan utrzyma się do 1 sierpnia 2009 roku, kiedy to „Siódemka” przestanie być funkcjonalna.

Proponujemy zatem przesiadkę na również darmową, nowszą kompilację 7100, która notabene jest ostateczną wersją testową z oznaczeniem Release Candidate. Ta wersja wygaśnie dopiero 1 czerwca 2010 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.