Na miarodajne wyniki testów żywotności baterii, musimy jednak poczekać na ostateczne wersje sterowników dla Windowsa 7

Windows 7 jako prezent pod choinkę

Windows 7 w ostatecznej wersji testowej jest już do pobrania, ale co z końcowym produktem? Jak informuje sam Microsoft, następca Visty będzie dostępny na Gwiazdkę.

Windows 7 osiągnął niedawno status Release Candidate, czyli ostatniej wersji testowej. Oznacza to, że nie będą już do niego dodane żadne nowe funkcje przed premierą, a obecna edycja ma na celu wyłapanie wszystkich błędów w działaniu. Kiedy zatem Microsoft nas uraczy finalną wersją następcy Visty? Otóż wygląda na to, że przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Gigant z Redmond nie spodziewa się szybszej premiery, niż w grudniu.

Jak twierdzi Steven Sinofsky, który koordynuje wszystkie prace nad systemem, plotki rozpowszechniane przez producentów sprzętu nie mają większego pokrycia z rzeczywistością, bowiem system zostanie wydany dopiero wtedy, kiedy usunięte zostaną wszystkie możliwe usterki. Sinofsky zaznacza również, że grudzień to najbardziej prawdopodobna data premiery, ale jeżeli jakaś wykryta niedoróbka nie zostanie załatana do tego czasu, premiera opóźni się w czasie.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.