Wszystkie produkty D-Linka będą w pełni funkcjonalne w środowisku sieciowym z komputerami pracującymi w najnowszej wersji Windows

Windows 7 w wersji pre-RTM już w Sieci

Microsoft Windows 7

Większość z was zapewne testuje właśnie ostatnią „darmową” wersję systemu Windows 7 (RC), a reszta czeka do grudnia, aż końcowy produkt Microsoftu pojawi się na półkach sklepowych. W sieci torrent ukazała się jednak nowsza kompilacja systemu, oznaczona nazwą pre-RTM, czyli produkt prawie gotowy do wydania. Wersja 7137.0.090521-1745 jest dostępna zarówno jako system 32-, jak i 64-bitowy, które ważą odpowiednio 2,37 oraz 3,04 GB.

Oczywiście w tym miejscu musimy przypomnieć, że wersja RTM nie będzie dostępna publicznie do czasu rynkowej premiery, po czym oczywiście będzie trzeba za nią zapłacić. Pobieranie z sieci torrent opisywanej przez nas wersji jest zatem nielegalne – toteż niestety nie podam wam linku do niej:)

Z dotychczasowego doświadczenia wiemy również, że większość nieoficjalnie rozprowadzanych wersji systemu Windows 7 (właśnie w sieciach torrent) zawiera szkodliwe oprogramowanie i robaki. Radzimy więc uważać.