Na cztery najlepsze zespoły ponad miesięcznych zmagań czekać będzie miejsce w turnieju, na podstawie którego wyłonieni zostaną finaliści wielkiego finału LAN

Zapisy do ligi OPEN gry Counter-Strike 1.6 otwarte

Dzisiejszego dnia wystartowały oficjalnie zapisy do czwartej, a zarazem ostatniej eliminacyjnej tury III ligi gry Counter-Strike 1.6.

Ligowe zapisy trwać będą do soboty, tj. 23 maja. Do internetowych rozgrywek może przystąpić każda pięcioosobowa drużyna, która wyrazi chęć uczestnictwa w wirtualnych potyczkach. Dodatkowo zawodnicy muszą posiadać unikalne Steam ID zarejestrowane w systemie ligowym i przypisane do profilu gracza. Warto wspomnieć, że do poprzedniego etapu zapisało się około 250 zespołów czyli blisko 1 250 graczy. Planowany koniec czwartej eliminacyjnej tury gry Counter-Strike 1.6 przypadnie na 21 czerwca. Na cztery najlepsze zespoły ponad miesięcznych zmagań czekać będzie miejsce w turnieju, na podstawie którego wyłonieni zostaną finaliści wielkiego finału LAN czyli Ostatecznej Rozgrywki 2009.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.