Początkowo chiński producent reklamował ten model jako swój pierwszy produkt z platformą nVidia ION

12-calowy IdeaPad S12 również z procesorem VIA Nano

Być może notebook o nazwie IdeaPad S12 był promowany przez Lenovo jako komputer z platformą ION, ale teraz dostępna jest również wersja z niskonapięciowym procesorem VIA Nano.

Lenovo okazuje trochę zrozumienia firmie VIA, wprowadzając na rynek wersję notebooka o oznaczeniu IdeaPad S12 z niskonapięciowym procesorem Nano ULV 2250, który taktowany jest zegarem 1,3 GHz. Nowy notebook/netbook posiada również 12-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1 GB pamięci RAM, zintegrowaną grafikę Chrome9 HC3 oraz 160-gigabajtowy dysk twardy. Co więcej, w wyposażeniu znajdziemy 6-komorową baterię oraz preinstalowany system operacyjny Windows XP SP3.

Objęty tylko roczną gwarancją notebook IdeaPad S12 z procesorem VIA Nano, do sprzedaży trafi nie wcześniej niż za miesiąc, natomiast jego cenie wyniesie 450 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 1450 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.