Apple nie boi się ani Visty, ani najnowszej

Apple naśmiewa się z Microsoftu

Apple wyśmiało obydwa systemy Microsoftu - zarówno najnowszy Windows 7, jak i starszy Windows Vista - twierdząc, że są oparte na tej samej, przestarzałej technologii.

Na konferencji WorldWide Developers Conference w San Francisco, która odbyła się wczorajszego wieczora, nie mogło zabraknąć drobnych uszczypliwości, wykierowanych oczywiście w stronę Microsoftu. Bertrand Selet, starszy wiceprezydent działu oprogramowania w Apple’u, obrał za cel ośmieszenie dwóch systemów z Redmond – Visty i Siódemki.

Rozpoczął od słów oczerniających system Vista – „Jaki wielki dół Microsoft wykopał” – dodając później – „próbują się z tego wycofać, wprowadzając Windows 7”. Następnie kontynuował swoje wystąpienie w tym samym tonie mówiąc, że Windows 7 jest „jeszcze bardziej skomplikowany” niż Vista, ponieważ oparty jest na „tej samej, przestarzałej technologii”.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.