Czyżby Apple było zdziwione popularnością swojego flagowego produktu?

Apple sprzedało milion iPhone’ów 3GS w trzy dni

Trzy dni minęły od rynkowej premiery najnowszego jabłka w ofercie firmy Apple, która dumnie może nam zameldować wykonanie zadania - milion iPhone'ów sprzedanych.

Zaprezentowany 8 czerwca podczas konferencji WWDC 2009 nowy iPhone 3GS, w ciągu pierwszych trzech dni obecności na rynku sprzedał się w liczbie ponad miliona egzemplarzy. Telefon, którego specyfikacja techniczna nas (i naszego mobileblogera) nieco zawiodła, sprzedawany jest z preinstalowanym systemem iPhone OS 3.0 – i tu firma z Cupertino również ma powody do zadowolenia.

Ponad sześć milionów użytkowników iPhone’ów i iPodów Touch pobrało najnowszą wersję systemu, w ciągu pięciu dni od jego premiery. Sam Steve Jobs skomentował tą sytuację – To klienci głosują, a iPhone wygrywa. Z ponad 50 tysiącami aplikacji, jakie dostępne są poprzez rewolucyjny AppStore, iPhone jest najsilniejszy w historii.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.