ASUS umożliwi aktualizację do systemu Windows 7 klientom, którzy w odpowiednim okresie zakupią komputery ASUS PC

Darmowa aktualizacja do Windows 7 z produktami ASUS

ASUS zawiadamia, że umożliwi swoim użytkownikom aktualizację systemów operacyjnych do Windows 7 (Windows 7 Upgrade Program).

Osoby, które zakupią odpowiedni komputer stacjonarny, notebook, EeeTop PC lub Eee PC w okresie od 26 czerwca 2009 do 31 stycznia 2010, otrzymają zestawy umożliwiające aktualizację systemu do Windows 7, kiedy tylko system zostanie oficjalnie wydany.

Użytkownicy będą mogli zaktualizować system Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business oraz Windows Vista Ultimate do odpowiadającej mu wersji systemu Windows 7. Program obejmuje też osoby, które dokonały aktualizacji do starszej wersji systemu (downgrade) – z Windows Vista do Windows XP.

Po zakupieniu produktów firmy ASUS upoważniających do aktualizacji, należy je zarejestrować w Programie Aktualizacji Windows 7 na oficjalnej stronie firmy http://event.asus.com/2009/windows7 oraz zapłacić ewentualne koszty transportu (kartą Visa lub Mastercard). Po zarejestrowaniu użytkownicy otrzymają zestawy aktualizacyjne, kiedy tylko Windows 7 stanie się dostępny.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.