Bezpłatny hotspot w Odolanowie

Mieszkańcy Odolanowa w Wielkopolsce mogą korzystać z bezprzewodowego internetu w centrum miasta. To pierwszy niekomercyjny projekt dostępu do globalnej sieci w gminie Odolanów.

Darmowy hotspot obejmuje swym zasięgiem miejski Rynek w Odolanowie oraz okoliczne kwartały ulic. Korzystanie z bezpłatnego Internetu jest bardzo proste: wystarczy komputer wyposażony w bezprzewodową kartę sieciową WiFi. Większość nowoczesnych urządzeń przenośnych, jak np. notebooki, telefony komórkowe czy palmtopy, zgodna jest ze standardem WiFi, a karta bezprzewodowa jest ich integralną częścią. Aby połączyć się z internetem, wystarczy w zasięgu hotspotu Zapnetu włączyć komputer, wyszuka sieć „ZapNet Club” i podłączyć się do niej. Użytkownik nie musi konfigurować połączenia sieciowego, wszystko dzieje się automatycznie. Po wpisaniu do przeglądarki interesującego adresu WWW (np. www.odolanow.pl), użytkownik zostanie przekierowany na stronę logowania do internetu. Wystarczy kliknąć przycisk „Sprawdź swój login”, aby otrzymać login i hasło.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.