Myszka dostępna będzie w pięciu, widocznych na zdjęciu kolorach

Bezprzewodowa myszka Microsoftu dla netbooków

Mobilna myszka dla netbooków opiera się na niebieskiej technologii BlueTrack, zaś z komputerem łączy się bezprzewodowo, przy pomocy technologii 2,4 GHz.

Microsoft ujawnia kolejną myszkę z technologią niebieskiego lasera, tym razem przeznaczoną do netbooków, na co wskazuje jej wielkość oraz miniaturowy odbiornik USB, służący do komunikacji urządzenia z komputerem.

Wireless Mobile Mouse 4000 to mysz, której konstrukcja opiera się na opracowanej przez Microsoft technologii BlueTrack – zaawansowanej technologii śledzenia ruchów myszy, która umożliwia używanie tego urządzenia praktycznie na każdej powierzchni. BlueTrack łączy zasięg działania i moc technologii optycznej z precyzją układu laserowego. W rezultacie mysz działa na bardzo wielu podłożach, od granitowego blatu w kuchni po miękki dywan w pokoju. Mysz korzysta z technologii bezprzewodowej, pracującej z częstotliwością 2,4 GHz. Ponadto posiada cztery programowalne przyciski oraz cztery tryby korzystania ze scrolla.

Myszka objęta 3-letnią gwarancją dostępna będzie w sierpniu tego roku, w cenie około 40 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 130 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.