Computex 2009: telefon Explora K75 zdobywa nagrodę „Best Choice”

Mio Explora K75

Telefon Explora K75 został wyróżniony ze względu na kombinację wyjątkowo czułego odbiornika GPS oraz oprogramowania nawigacyjnego Mio Spirit Mobile, które oferuje intuicyjny interfejs użytkownika, czytelny widok mapy i szybsze wyszukiwanie punktów użyteczności publicznej (POI).

Nagroda Best Choice of Computex jest przyznawana najbardziej wyróżniającym się tajwańskim produktom ICT (Information and Communication Technologies). W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 170 producentów, którzy zgłosili około 400 produktów.

Telefon K75 z systemem Windows Mobile 6.1 łączy najnowsze osiągnięcia w dziedzinach technologii GPS i oprogramowania nawigacyjnego, oferując nawigację „zakręt po zakręcie” i bazę danych pełną punktów POI. W telefonie zastosowano również najnowsze technologie łączności bezprzewodowej, w tym Wi-Fi, czteropasmowy GSM, transmisja danych 3,5G oraz Bluetooth. Mio K75 wyposażony jest w 3,5-calowy ekran dotykowy, pakiet Office Mobile, aparat o rozdzielczości 3 megapikseli oraz odtwarzacz multimedialny, czyli wszystko, co jest potrzebne do wydajnej i mobilnej pracy.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News