Ale o co chodzi?

Czy jutro nastąpi internetowa rewolucja?

Na oficjalnej witrynie Opery pojawiła się informacja, że już jutro "Internet zostanie wynaleziony na nowo". Niestety, niczego więcej nie jesteśmy w stanie się dowiedzieć.

Jutro nastąpi premiera Opery 10? A może pojawi się ostateczna wersja Opery Mobile? A może pojawi się coś prawdziwie rewolucyjnego, niczym pierwsza wersja tej przeglądarki? Możemy tylko spekulować. Jedno jest pewne: nowa witryna Opery intryguje i już teraz wzbudziła wiele dyskusji w całym Internecie.

Pracownicy norweskiej firmy dobrze się bawią całym zamieszaniem.  Jeden z nich „zdradził tajemnicę” na swoim twitterowym profilu, że Operze udało się zmieścić Internet na pendrive’ie. To z kolei wzbudziło podejrzenia, że jutro nastąpi coś ważnego w związku z techniką Opera Turbo. Pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość, a w międzyczasie zachęcamy do gdybania w komentarzach.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.