myPhone 8850TV, jak większość modeli tej marki umożliwia korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie

Dotykowy telefon z tunerem telewizyjnym i funkcją DualSIM

myPhone 8850TV feeling

myPhone 8850TV feeling jest wyposażony w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2,6 cala. Producent ma już w ofercie pięć modeli z dotykowym wyświetlaczem, jednak to 8850TV feeling jest pierwszym telefonem myPhone sterowanym głównie ekranem dotykowym, bez klawiatury alfanumerycznej.

myPhone 8850TV, jak większość modeli tej marki umożliwia korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie. Kolejnym atutem myPhone 8850TV jest wbudowany odbiornik sygnału telewizji naziemnej. Pozwala on na nagrywanie wybranych programów na karcie micro SD.

Oczywiście producent umieścił w telefonie odtwarzacz plików MP3 i video, jak również moduł Bluetooth 2.0 z zaimplementowanymi protokołami A2DP i AVRCP. Rozrywkowe możliwości myPhone 8850TV dopełnia radio FM, modulator głosu z ośmioma propozycjami jego zmiany oraz aparat z funkcją kamery wideo. Wbudowany port USB obok możliwości podłączenia do komputera umożliwia ładowanie akumulatora za pomocą tego samego kabla.

Reklama

Telefon zamknięty został w estetycznej obudowie, łączącej szlachetny metal z wysokiej jakości tworzywami sztucznymi.Akumulator litowo-jonowy o pojemności 1050mAh umożliwia do 280 minut rozmów, a także do 6 dni działania telefonu w stanie czuwania.

myPhone 8850TV feeling sprzedawany będzie w dedykowanych sklepach GSM, wybranych sklepach internetowych oraz w sieci sklepów Media Markt, Saturn i Teletorium. Sugerowana cena detaliczna – 599 zł. Jak każdy myPhone, również ten model objęty jest programem 24-miesięcznej gwarancji w systemie Door-To-Door.

  • Wymiary telefonu: 52,6 x 105,5 x 13,4 mm.
  • Waga telefonu: 108g, w tym akumulator – 19g.
  • Data wprowadzenia do sprzedaży – 8.06.2009 r.