Ultramobilna maszyna waży 1,33 kilograma

Dynamiczny netbook pracujący przez 10 godzin

Toshiba dodaje do swojej oferty netbooka, który w standardzie posiada baterię zapewniającą do 10 godzin ciągłej pracy. Ponadto oferuje procesor Atom N280 oraz 10-calowy wyświetlacz.

Linia komputerów przenośnych dynabook rozszerza się o kolejny model, tym razem wyposażony w 10-calowy wyświetlacz LCD z podświetleniem diodami LED i rozdzielczością 1024 x 600 pikseli. Ponadto w standardzie otrzymamy baterię zapewniającą do 10 godzin ciągłej pracy, procesor Intel Atom N280 z taktowaniem 1,66 GHz, 1 GB pamięci RAM, zintegrowaną grafikę GMA 950 oraz 160-gigabajtowy dysk twardy.

W wyposażeniu netbooka dynabook UX nie zabraknie również portu Ethernet 10/100 Mbps, łączności WiFi oraz preinstalowanego systemu Windows XP Home Edition SP3. Jedyną różnicą pomiędzy starszym modelem z serii UX, a przedstawianym teraz, jest właśnie bateria.

Do sprzedaży w Japonii model UX/25JBL trafi 19 czerwca, jednak jego ceny jeszcze nie znamy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.