Ekonomiczna drukarka wielofunkcyjna OKI

Usprawniona funkcjonalność składająca się z rozbudowanej wielozadaniowości oraz większej pojemności kartridży ma zapewnić wydajność i niski całkowity koszt użytkowania urządzenia.

MC560 jest wszechstronnym urządzenieniem drukującym, skanującym, kopiującym i faksującym z szybkością 32 czarno-białych i 20 kolorowych stron na minutę. Zapewniać ma przy tym wysoką jakość, a jednocześnie ma być ekonomiczne i efektywne.

Dodatkowa kaseta na papier zwiększająca pojemność drukarki do 930 stron, moduł druku dwustronnego (w modelu MC560dn – w wyposażeniu standardowym) i dodatkowa pamięć to akcesoria opcjonalne. Narzędzia oprogramowania, które zapewniają większą wydajność i lepszą kontrolę nad drukiem, są dostarczane jako wyposażenie standardowe. MC560 to bezpośredni następca C5550 MFP.

Podobnie do swego poprzednika, urządzenie MC560 zapewnia profesjonalną jakość wydruków kolorowych i czarno-białych oraz niskie koszty kopiowania, które pozwalają firmie samodzielnie realizować zadania i oszczędzać koszty zleceniobiorców zewnętrznych.

Urządzenie MC560 będzie dostępne w następujących konfiguracjach:

  • MC560dn – z modułem druku dwustronnego, kartą sieciową
  • MC560n z kartą sieciową

Sugerowana cena urządzenia wynosi od 4 210 PLN netto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.