EGB to lokalna waluta serwisu, która została zaprojektowana z myślą o osobach często korzystających z płatnych opcji oferowanych w portalu

Eurogąbki na portalu nasza-klasa.pl

Prócz tradycyjnych przelewów internetowych oraz płatności SMS, należności za usługi mogą być regulowane za pomocą Eurogąbek (EGB).

EGB to lokalna waluta serwisu, która została zaprojektowana z myślą o osobach często korzystających z płatnych opcji oferowanych w portalu. Wystarczy bowiem jeden przelew i wykupienie określonego pakietu EGB, by wielokrotnie korzystać z takich rozwinięć funkcjonalności jak: zwiększanie limitu transferu zdjęć, rozbudowywanie funkcji Goście, przyznawanie opinii Super Zdjęcie,  przesyłanie wirtualnych prezentów czy kartek okolicznościowych. Posługiwanie się EGB sprawia, że każda usługa okazuje się tańsza (do zakupionych pakietów EGB dołączane są ich gratisowe pule). Korzystanie z EGB zapewnia też kontrolę wydatków – każda płatność zrealizowana za ich pomocą zostaje odnotowana w historii transakcji.

Ponadto, dla wygody Użytkowników wszelkie usługi i płatności zostały zebrane na specjalnej podstronie.

1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.