Klasyczny odtwarzacz PMP z GPS-em i tunerem TV

Firma iriver dodaje do swojej oferty odtwarzacz multimedialny, zaprojektowany do samochodu. Urządzenie posiada odbiornik GPS, tuner DMB-T oraz wbudowane głośniki.

NV Classic to nowy odtwarzacz multimedialny PMP (Portable Media Player), który został zaprojektowany do korzystania w samochodzie. Urządzenie wyposażono w 7-calowy, dotykowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli i zintegrowany tuner telewizyjny DMB-T. Nowy odtwarzacz firmy iriver to również system nawigacji satelitarnej, oparty na platformie SiRFPrima i wyposażony w odbiornik SiRF GRF3i. Nad koordynacją wszystkich funkcji będzie czuwał natomiast system Windows CE 6.0.

Oczywiście można na nim odtwarzać również wiele formatów audio-wideo (w tym: MPEG1, MPEG4, WMV9, XviD, MP3, WMA, OGG czy WAV) oraz zdjęcia BMP i JPEG. Materiały możemy przechowywać na karcie pamięci SD o pojemności do 4 GB.

Nie znamy jeszcze ceny nowego odtwarzacza iriver NV Classic, ale za to możemy obejrzeć je w pełnej okazałości.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.