Krysztaliczny Pendrive Touch 850

Silicon Power wypuszcza na rynek nowy kryształowy pendrive o nazwie Touch 850.

Zaprojektowany z myślą o młodzieży, Touch 850 wykorzystuje technologie COB (Chip on Board), dzięki której ten nowy elegancki pendrive jest wodoodporny i pyłoszczelny. Dzięki solidnej obudowie metalowej, która posiada specjalne cięcia powierzchni przypominające kryształy odzwierciedlające światło z każdego kąta, pendrive jest także odporny na uszkodzenia zewnętrzne.

Silicon Power Touch 850 to nie tylko stylistyczny wygląd. Ważąc 6,4 grama i mając wymiar wielkości monety, ten maleńki pendrive jest w stanie pomieścić do 32GB danych i posiada bardzo szybkie transfery, odczyt do 32 MB/s, zapis do 13 MB/s. Dzięki wbudowanym technologiom Wear Leveling i ECC – Error Correction Code (Kod Korekcji Błędów), Touch 850 jest stabilniejszy, posiada większe prędkości przesyłania danych i dłuższą żywotność.

Touch 850 jest dostępny w dwóch kolorach – bursztynowym i tytanowym, jest zgodny z Europejskimi wymogami RoHS oraz posiada wieczystą gwarancje.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.