Miniaturowy Pecet dla procesorów Phenom II

Shuttle dodaje do swojej oferty kolejny kompaktowy desktop typu barebone, który pomieści nie tylko procesor z gniazdem AM3, ale również do 8 GB pamięci DDR2 i jedną kartę graficzną.

Producent kompaktowych Pecetów – Shuttle – wprowadza na rynek kolejny komputer typu barebone, wyposażony w gniazdo dla procesorów z podstawkami AM2/AM2+/AM3, a więc nie tylko dla najnowszych układów z linii Phenom II, ale i innych procesorów AMD ze współczynnik TDP do 105W. W aluminiowej obudowie umieszczono również dwa gniazda pamięci DDR2, jeden slot PCI-Express x16, ale do tego zintegrowaną grafikę Radeon HD 3000.

Model o oznaczeniu SA76G2 posiada również zasilacz o mocy 250W, 5.1-kanałowy system dźwięku, port Gigabit Ethernet, złącza DVI oraz D-Sub, a także wsparcie dla maksymalnie trzech dysków twardych lub napędów SSD.

Według Shuttle, nowy barebone jest już dostępny, zaś kosztuje 191 euro (bez VAT-u), co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 900 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.