Multimedialna Nokia z dotykowym ekranem

Nokia 5530 XpressMusic to najnowszy telefon komórkowy fińskiego producenta, zorientowany na multimedialną rozrywkę. To mniejszy i uboższy brat modelu 5800 XM.

Fiński producent już niedługo wprowadzi na rynek kolejny telefon komórkowy z dotykowym ekranem, tym razem o przekątnej 2,9 cala, na którym możemy zauważyć nowy interfejs użytkownika, widoczny na filmie poniżej. Nokia 5530 XpressMusic to multimedialny telefon, w którym jednak brakuje łączności 3G, stąd relatywnie niska cena tego modelu – 199 euro, czyli ponad 900 złotych.

W wyposażeniu nie zabraknie natomiast 3,2-megapikselowego aparatu z fleszem LED, łączności WiFi, 3,5-milimetrowego wyjścia audio, 4-gigabajtowej karty pamięci w zestawie, radia FM z RDS-em oraz oczywiście systemu Symbian S60 v5. Potwierdziły się zatem plotki, które wyciekły do Internetu w kwietniu.

Telefon ma pojawić się na rynku już w wakacje.

Źródło: Nokia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.