Myszka do notebooka na Bluetooth

Myszka M555b pozwoli zapomnieć o wszelkich kablach i odbiornikach, a dzięki zastosowaniu super szybkiego trybu przewijania poruszanie się po obszernych dokumentach przestanie być uciążliwe.

Logitech wprowadza do sprzedaży nową bezprzewodową myszkę M555b, która pozwoli zapomnieć o plątaninie kabli na biurku i w podróży, gdyż działa w oparciu o technologię Bluetooth – nie wymaga zatem również żadnych dodatkowych odbiorników. Urządzenie posiada dwa tryby przewijania – superszybkim, ułatwiającym pracę na obszernych dokumentach oraz tradycyjnym, doskonale sprawdzającym się w zadaniach wymagających większej precyzji.

Mysz wyposażono także we wskaźnik informujący o niskim stanie baterii, tryb uśpienia, włączający się automatycznie, kiedy mysz nie jest używana oraz przełącznik on/off. Dostajemy ponadto pięć programowalnych przycisków, rozdzielczość regulowaną do 1000 dpi oraz trzyletnią gwarancję.

Logitech Bluetooth Mouse M555b pojawi się w sklepach w Polsce jeszcze w czerwcu, w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 249 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.