Napędy zamknięto w luminiowych obudowach

Napęd SSD niczym pendrive

Kieszonkowa stacja SSD firmy Green House jest bardziej pojemna niż pendrive'y, ale zamknięto ją w obudowie o podobnych rozmiarach. Prędkości transferu danych również są zbliżone.

Seria produktów Pocket SSD firmy Green House poszerza się o nowy model o pojemności 128 Gigabajtów. To dwukrotnie większa pojemność, jaką jest w stanie zaoferować najpojemniejszy na rynku pendrive. To jednak jedyna różnica, bowiem model o nazwie kodowej GH-SSDE128GU-M oferuje podobne rozmiary – 117 x 72 x 10 mm – oraz wagę – 63 gramy. Co więcej, prędkości zapisu i odczytu danych również nie odbiegają od standardowych pendrive’ów, bowiem wynoszą odpowiednio 18 i 20 MB/s, co jest wynikiem ograniczeń interfejsu USB 2.0/1.1.

Nowy, kieszonkowy napęd SSD o pojemności 128 GB trafi na rynek w przyszłym miesiącu, jednak jego cena nie jest jeszcze znana.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.