Trudno odmówić Firefoksowi bycia znakomitą przeglądarką, ale popularność ma swoje wady

Nie pobieraj Firefoksa 3.5

Wiele polskich portali nieco się pospieszyło. Mozilla wciąż nie udostępniła końcowej wersji przeglądarki, a linkowane przez polskie media pliki to... wersje testowe.

Firefox 3.6 beta – pierwszy test

Mozilla Firefox 3.5 to niewątpliwie ważne wydarzenie w Internecie. Na tyle istotne, że wielu entuzjastów tej otwartej przeglądarki dosłownie co chwile odświeża listę serwerów w poszukiwaniu wersji finalnej. Tymczasem na niektórych polskich portalach pojawiła się już, rzekomo, finalna wersja nowego Firefoksa. Ale czy aby na pewno?

Pobraliśmy plik z dwóch popularnych serwisów. Jego krótka analiza, sum kontrolnych i rozmiaru pliku, potwierdziła nasze podejrzenia: witryny, chcąc za wszelką cenę być pierwszymi, umieściły wersję RC3 do pobrania (czyli: ostatnią testową wersję). Trudno nam wyrokować, czy dla własnego interesu, czy przez pomyłkę. Tak, czy inaczej, w momencie pisania tego newsa, Firefox 3.5 w wersji finalnej na razie nie został udostępniony. Jak tylko to się stanie, niezwłocznie was o tym powiadomimy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.