USB Lock RP umożliwia blokadę dostępu przenośnych nośników danych niezależnie od ich typu

Nowa wersja USB Lock RP już dostępna

Firm Advanced Systems International opracowała nową wersję oprogramowania USB Lock RP. Program przeznaczony jest do ochrony komputerów w sieci lokalnej.

USB Lock RP umożliwia blokadę dostępu przenośnych nośników danych niezależnie od ich typu (pendrive’y, odtwarzacze MP3, CD/DVD,  karty pamięci itp.) i niezależnie od sposobu ich połączenia (USB,  Irda,  Bluetooth itp.) Program zapewnia ochronę przed kradzieżą danych bez wpływu na wydajność komputera i nie wpływa na standardowo stosowane urządzenia takie jak myszki, klawiatury, skanery itp.

Najważniejsze nowości jakie zostały wprowadzone w programie USB Lock RP umożliwiają zdefiniowanie dodatkowych autoryzacji dla 8 urządzeń na poziomie klienta, ustawienia portu do komunikacji konsoli ze stacjami, czy też przygotowanie pakietu instalacyjnego klienta w formacie msi. Ponadto poprawiono problemy z wyświetlaniem komunikatów.

Nową 30 dniową wersję testową programu USB Lock RP 4.0.5 można pobrać ze strony http://usblock.com.pl/.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.