Organizatorem cyklu spotkań w ramach

Ostatnie zajęcia w ramach projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”

Wykład z zakresu cyfrowej edycji zdjęć poprowadzi wykładowca Warszawskiej Szkoły Fotografii - Andrzej Satel, który zapozna uczestników z tematyką komputerowej obróbki fotografii.

20 czerwca o godz 11.00, rozpoczynają się ostatnie zajęcia z cyklu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”, pt. „Cyfrowa edycja zdjęć”. Pod okiem profesjonalnego fotografa i specjalisty w dziedzinie cyfrowej obróbki obrazu, Andrzeja Satela, dwudziestu chętnych, którzy zakwalifikowali się na warsztaty, nauczy się m.in. retuszu czy korekcji zrobionych przez siebie zdjęć. Na spotkaniu omówione zostaną ponadto narzędzia dostępne w programach do obróbki fotografii, jak również możliwości, jakie one oferują.

Na poprzednich, praktycznych zajęciach w plenerze, z serii „Bezpłatnych Warsztatów Fotograficznych”, uczestnicy korzystali z własnych aparatów lub dostarczonych przez organizatorów. Ostatnie spotkanie,  poświęcone cyfrowej edycji zdjęć, będzie miało charakter wykładu, na temat możliwości profesjonalnej obróbki wykonanej przez siebie fotografii.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.