Perfunauci.pl skupia społeczność zainteresowaną tematyką perfum

Perfunauci.pl – pachnąca strona Internetu

Dziś miała miejsce premiera internetowego serwisu społecznościowego Perfunauci.pl, poświęconego w tematyce perfum.

Serwis Perfunauci.pl skupia społeczność zainteresowaną tematyką perfum, dla których zapach ma znaczenie. Każdy z użytkowników serwisu ma możliwość założenia własnego „profilu zapachowego” i stworzenia kolekcji ulubionych perfum. Serwis ponadto udostępnia informację o składzie perfum, jak i sugeruje perfumy o podobnym zapachu. Baza perfum w serwisie współtworzona jest przez jego użytkowników. Mają oni możliwość sugerowania nowych perfum, uzupełniania opisów, nut zapachowych i dodawania multimediów.

Serwis powstał z myślą o osobach, które chciałby podzielić się swoimi opiniami na temat zapachów, . Ma on też ułatwić wybór odpowiednich perfum dla siebie, jak i na prezent dla bliskiej osoby. W najbliższym czasie serwis będzie rozwijany o kolejne funkcjonalności. Między innymi ulepszona zostanie funkcja sugestii podobnych zapachów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.