Nowe płyty dostępne będą w sprzedaży tylko przez rok od momentu premiery

Płyty główne Asusa „dla małych i średnich przedsiębiorstw”

Asus prezentuje całą gamę nowych płyt głównych, skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw. Modele oparte są na chipsetach Q45, G41 oraz B43.

Tajwański producent przygotowuje co najmniej sześć nowych płyt głównych, które przeznaczone są dla segmentu małych i średnich przedsiębiorstw. Nowe modele to: P5Q-VM DO oparty na chipsecie Q45; P5QPL-AM, P5G41-M, P5G41-M LE oraz P5G41-M SI – wyposażone w chipset G41; P5QL-VM DO, posiadający układ o nazwie B43. Wszystkie są zgodne z Energy Star 5.0, otrzymały certyfikat zgodności z systemem Windows 7, natomiast zamknięto je w formach ATX lub micro-ATX.

Ponadto są wyposażone w gniazdo LGA775, sloty pamięci w standardzie DDR2, sloty PCI-Express x16, kilka portów SATA 3.0 Gbps, porty Gigabit Ethernet i wiele innych. Więcej informacji o nowych płytach i o ich specyfikacjach technicznych znajdziecie na stronie producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.