Rozwiązania optymalizacyjne WAN od Riverbed mogą przyspieszyć działanie AutoCAD 2010 nawet stokrotnie przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia łącza o 50 do 90 procent

Riverbed akceleruje AutoCAD 2010

Działanie w sieci WAN z szybkością sieci lokalnej oraz oszczędności i zmniejszone zapotrzebowanie na łącze to główne zalety rozwiązania.

Riverbed Technology, firma specjalizująca się w przyśpieszaniu działania sieci, aplikacji i przechowywania danych ogłosiła dzisiaj, że klienci Autodesk z branży AEC (architecture, engineering, construction), którzy wybiorą AutoCAD 2010 będą mogli w pełni skorzystać z akceleracji Riverbed. Testy przeprowadzone przez obie firmy udowodniły, że rozwiązania optymalizacyjne WAN od Riverbed mogą przyspieszyć działanie AutoCAD 2010 nawet stokrotnie przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia łącza o 50 do 90 procent. Z punktu widzenia klientów prowadzących działalność w oddalonych lokacjach oznacza to możliwość szybkiego przesyłania dużych plików, współpracy w czasie rzeczywistym, a także zmniejszenie kosztów operacyjnych i inwestycji w IT.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.