Rutery Digitusa dobrze zabezpieczone

Bezprzewodowe routery Digitusa w standardzie 2,4 GHz, 802.11n Draft 2.0 mają cechować się nowoczesnym designem oraz wysoką wydajnością.

Zastosowanie w urządzeniach technologii N pozwala na zwiększenie transferu sieci bezprzewodowej do 150 Mb/s (A-DN-7049-1) oraz 300Mb/s (A-DN-7059-1). Całości zasobów chroni zaawansowany firewall co w połączeniu z szyfrowaniem WEP, WPA oraz WPA2 czyni rozwiązanie bardzo bezpiecznym. Dzięki funkcji WPS (WiFi Protected Setup) za pomocą jednego przycisku połączenie bezprzewodowe zostanie automatycznie skonfigurowane i odpowiednio zabezpieczone. Wbudowany serwer DHCP automatycznie nadaje adresy IP zarówno sieci bezprzewodowej jak i przewodowej. Dodatkowe atuty urządzeń to między innymi obsługa dynamicznych rekordów DNS, Virtual Servera,  UPNP oraz  wsparcie dla kanałów VPN co może okazać się cenne w małych przedsiębiorstwach. Routery wyposażone są w 4 portowe switche 10/100 Mb/s oraz odłączane anteny RP-SMA co umożliwia zmianę standardowych anten na inne, o większym wzmocnieniu.

Sugerowane ceny detaliczne brutto:

  • A-DN-7049-1: 170 zł
  • A-DN-7059-1: 199 zł

Gwarancja: 2 lata.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.