Samsung Omnia w czterech smakach

Samsung, oprócz dodanie do oferty modelu Jet, rozszerza również linię Omnia - o cztery nowe telefony o oznaczeniu Omnia Pro B7610 i B7230, Omnia Lite B7300 oraz Omnia 2 18000.

Samsung, wprowadzając do swojej oferty cztery nowe telefony z linii Omnia, namieszał trochę w segmencie telefonów. Namieszał również trochę na własnym podwórku, bowiem przedstawiany wczoraj telefon Jet, wygląda identycznie jak nowy Omnia II 18000, ale według samego producenta, posiada mniejszy wyświetlacz. Nie wiemy zatem, czy jest to ten sam telefon, czy też dwa delikatnie różniące się od siebie modele.

Wyżej wymienionego lidera całej serii, Omnię 2, wyposażono w 3,7-calowy, dotykowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, 5-megapikselowy aparat z autofokusem i podwójnym fleszem LED, funkcję A-GPS oraz 16 GB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć o kolejne 16 GB, przy pomocy karty pamięci microSD. Omnia Pro B7610 posiada natomiast 3,5-calowy, dotykowy ekran AMOLED, wysuwaną klawiaturę QWERTY, 5-megapikselowy aparat z autofokusem, 1 GB wbudowanej pamięci i gniazdo kart pamięci. Model o oznaczeniu B7230 posiada natomiast 2,4-calowy wyświetlacz LCD, klawiaturę QWERTY, 3-megapikselowy aparat oraz gniazdo kart pamięci microSD (do 16 GB).

Najtańszy z całej serii telefon Omnia Lite B7300 wyposażono w 3-calowy, dotykowy ekran LCD o rozdzielczości QVGA, 3-megapikselowy aparat, a także A-GPS oraz gniazdo kart pamięci microSD.

Wkrótce Samsung powinien podać informacje o cenach i dostępności nowych telefonów. Aby nie pogubić się w nowych „Omniach” możecie odwiedzieć witrynę Samsunga.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.