Sklep muzyczny Nokii dostępny w Polsce

Nokia wyprzedziła Apple'a! Sklep muzyczny Music Store jest już dostępny dla Polaków i w pełni funkcjonalny. Do kupienia czeka ponad 4,5 miliona utworów.

4,5 miliona utworów, czyli około 400 tysięcy albumów muzycznych, jest już dostępne dla wszystkich osób mieszkających w Polsce. Nokia Music Store to odpowiedź fińskiego producenta na sklep Apple iTunes, który wciąż jest w naszym kraju niedostępny. Utwory są nieco tańsze niż w „jabłkowym” odpowiedniku (3,49 zł za utwór, 32 zł za album). Przed zakupem wybranej piosenki możemy ją wcześniej przesłuchać.

Niektóre utwory są dostępne przedpremierowo. Przykładowo, dostępny już na Music Store najnowszy album Moby’ego zawita na półki tradycyjnych sklepów dopiero w przyszłym miesiącu. Zakupów można dokonywać zarówno z poziomu telefonu komórkowego, jak i komputera PC. Zakupione zbiory można oczywiście synchronizować między urządzeniami.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.