Smartfon 3G z 3,8-calowym ekranem dotykowym

Acer wprowadza na europejski rynek telefon komórkowy 3G, oparty na systemie Windows Mobile 6.1 i wyposażony w 3,8-calowy ekran dotykowy oraz nawigację GPS.

Po raz pierwszy o smartfonie F900 usłyszeliśmy w lutym 2009 roku, a teraz Acer wprowadza go na europejski rynek. Urządzenie z linii Tempo posiada system operacyjny Windows Mobile 6.1 wraz z interfejsem użytkownika w wersji 2.0, przygotowanym przez firmę Acer. Ponadto w wyposażeniu znajdziemy 3,8-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości WVGA, łączność HSPA (3.75G), przeglądarkę Internet Explorer 6 z obsługą Adobe Flash Lite, aplikację YouTube, Google Maps i system nawigacji satelitarnej, a także 3-megapikselowy aparat fotograficzny.

Bez simlocka nowy smartfon Acera dostępny jest na razie w Wielkiej Brytanii, w cenie 429 funtów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 2200 złotych. Oficjalnie nie wiadomo, czy Acer umożliwi migrację z teraźniejszej wersji OS-u Microsoftu do edycji 6.5, ale obecność przycisku z logiem Windows może wskazywać, że posiadacze smartfona Tempo F900 uzyskają taką możliwość.

Tajwański producent prezentuje swój nowy telefon również na targach Computex 2009.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.