Smartfon 3G z 3,8-calowym ekranem dotykowym

Acer wprowadza na europejski rynek telefon komórkowy 3G, oparty na systemie Windows Mobile 6.1 i wyposażony w 3,8-calowy ekran dotykowy oraz nawigację GPS.

Po raz pierwszy o smartfonie F900 usłyszeliśmy w lutym 2009 roku, a teraz Acer wprowadza go na europejski rynek. Urządzenie z linii Tempo posiada system operacyjny Windows Mobile 6.1 wraz z interfejsem użytkownika w wersji 2.0, przygotowanym przez firmę Acer. Ponadto w wyposażeniu znajdziemy 3,8-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości WVGA, łączność HSPA (3.75G), przeglądarkę Internet Explorer 6 z obsługą Adobe Flash Lite, aplikację YouTube, Google Maps i system nawigacji satelitarnej, a także 3-megapikselowy aparat fotograficzny.

Bez simlocka nowy smartfon Acera dostępny jest na razie w Wielkiej Brytanii, w cenie 429 funtów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 2200 złotych. Oficjalnie nie wiadomo, czy Acer umożliwi migrację z teraźniejszej wersji OS-u Microsoftu do edycji 6.5, ale obecność przycisku z logiem Windows może wskazywać, że posiadacze smartfona Tempo F900 uzyskają taką możliwość.

Tajwański producent prezentuje swój nowy telefon również na targach Computex 2009.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.