Na koniec cały zarząd i wszyscy inwestorzy zaśpiewali sto lat Jobsowi, który 24 lutego obchodził swoje 54 urodziny. Steve obejrzał nagranie ze spotkania nieco później...

Steve Jobs z przeszczepioną wątrobą?

Sześciomiesięczny urlop medyczny Steve'a Jobsa zbliża się ku końcowi. Ostatnie pogłoski wskazują, że szef Apple'a przeszedł dwa miesiące temu przeszczep wątroby.

Steve Jobs, współzałożyciel firmy Apple, szykuje się do powrotu na swoją posadę dyrektora generalnego – już pod koniec czerwca z powrotem będzie zarządzał swoją firmą. Ostatnio jednak do Internetu wyciekły informacje, jakoby Jobs przeszedł przeszczep wątroby niespełna dwa miesiące temu. Apple oficjalnie nie komentuje tych plotek, jednak potwierdzony jest powrót Jobsa na stołek przed końcem czerwca. Na początku będzie to jednak praca na część etatu, natomiast pełnię swoich obowiązków Jobs zacznie wykonywać pod koniec roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.