Stylowy monitor z dynamicznym kontrastem 60 000:1

AOC wprowadza na rynek nową serię monitorów, które mają spełniać wszystkie wymagania funkcjonalne, a jednocześnie ujmować zindywidualizowanym wyglądem.

20-calowy monitor prezentuje się w błyszczącej czerni, natomiast stojak został otoczony przezroczystą krawędzią. Wbudowany w ramie panel dotykowy oraz nowe i uproszczone menu OSD pozwalają na szybkie i bezproblemowe wykonywanie ustawień. Z tyłu urządzenia znajduje się łącze USB do analogowego i cyfrowego przesyłu danych.

Monitor 2036Sa dzięki czasowi reakcji 5 ms i dynamicznemu kontrastowi 60 000:1 ma oferować szczegółowe i realistyczne wyświetlanie obrazów przy jednoczesnej ostrości obrazu. Kąt patrzenia H/V 170°/160° i funkcja przechylania (~5°~20°) gwarantują pracę w pozycji ergonomicznej.

Monitor TFT 2036Sa odpowiada standardom zielonego IT i będzie dostępny od czerwca u wszystkich dystrybutorów firmy AOC w Europie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.