Przypominamy, że najnowszą stabilną edycją Firefoksa jest ta oznaczona numerem 3.0.11

Testy Firefoksa 3.5 wciąż trwają

Mozilla wyraźnie nie chce żadnej wpadki przy premierze Firefoksa 3.5. Właśnie się pojawiła kolejna "ostatnia" wersja testowa tej przeglądarki.

Wersji Release Candidate przeglądarki Firefox wciąż przybywa. Testerzy co rusz wynajdują nowe błędy w teoretycznie gotowym już produkcje. Mozilli wyraźnie bardzo zależy na aplikacji najwyższej klasy, bowiem szybko nanoszą poprawki i wydają kolejne wersje do testów. Najnowsza, kolejna „ostatnia” wersja testowa, jest do pobrania z adresów wymienionych poniżej:

Przypominamy, że jest to produkt niegotowy, zatem powinni go pobrać wyłącznie osoby ciekawe lub chcące pomóc Mozilli w usuwaniu ostatnich błędów i niedoróbek. W wersji 3.5 główny nacisk położono na: przyspieszenie przeglądarki, tryb prywatnego przeglądania (Private Browsing Mode), poprawę stabilności oraz obsługę większej ilości standardów webowych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.