World of Warcraft - liczba aktywnych graczy dawno już przekroczyła 10 milionów

Top 20 add-onów do World of Warcraft

Gry tego typu co WoW są bardzo złożone i dla wielu graczy ogrom informacji może być przytłaczający. Dlatego wielu graczy używa add-onów aby życie w Azeroth było nieco łatwiejsze.

Czy jesteś Hunterem, który wraz ze swoim wiernym zwierzakiem szuka rudy Titanium czy też gorliwym Warlockiem, zawsze istnieją dodatki, które ułatwią wiele spraw. W grach takich, jak World of Warcraft, add-ony to podstawa. Znacząco podnoszą przyjemność z gry, ułatwiają zrozumienie wszystkich jej aspektów oraz dają łatwy dostęp do wszelakich potrzebnych informacji.

Zebraliśmy więc zbiór 20 najważniejszych dodatków, których używają poważni gracze. Dzięki tym add-onom Azeroth dostarczy ci zupełnie nowych wrażeń!

Galeria: Top 20 add-onów do World of Warcraft Przejrzyj nasz  zbiór i przekonaj się, które add-ony chcesz pobrać i które wydają ci się interesujące – zupełnie za darmo!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.