Ubierz komputer w kolorowy „Skin”

SKINy to specjalne naklejki z dowolnym nadrukiem, pokryte dodatkowo błyszczącą lub matową warstwą ochronną. Zafundować go można sobie w Internecie.

W ofercie sklepu skiny.com.pl znajduje się kilkadziesiąt rożnych wzorów SKIN-ów, ale istnieje także opcja zaprojektowania własnej „skórki”. W dziale STREFA KREACJI możesz załadować dowolną grafikę lub zdjęcie z wakacji. Możesz wybrać również czy twój SKIN ma być błyszczący, czy matowy. Każdy SKIN jest robiony na indywidualne zamówienie, według wymiarów podanych przez klienta. Do każdej paczki dołączona jest instrukcja przyklejenia. Jesteś informowany na bieżąco o losach twojego SKIN-a. To duży plus w przypadku zakupów w internecie.

Sklep skiny.com.pl wciąż wzbogaca swoja ofertę, wprowadza promocyjne ceny i realizuje konkursy, w których można wykazać się kreatywnością. Wiele SKIN-ów zostało wyprodukowanych specjalnie na zamówienie firm, które w ten sposób reklamują również swoją markę.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.