Wideokonferencyjny monitor Full HD

Samsung przedstawia swój nowy, 23,6-calowy monitor LCD oferujący nie tylko rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, ale również wszystkie niezbędne funkcje do prowadzenia wideokonferencji.

Koreański producent, we współpracy z firmą RADVISION, zbudował 23,6-calowy monitor LCD, który zapewni wszelkie potrzebne komponenty do prowadzenia wideokonferencji. Urządzenie oferuje rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, czas odpowiedzi 5 milisekund, współczynnik kontrastu 1000:1, złącza D-Sub i DVI, a także mikrofon tłumiący szumy oraz 5-megapikselową kamerę, która potrafi nagrywać materiały wideo w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, przy prędkości 30 klatek na sekundę.

Urządzenie all-in-one do wideokonferencji jest kompatybilne z systemami VoIP, wliczając w to rozwiązania MultiPoint Control Unit (MCU) i Unified Communications (MS) oparte na protokole Session Initiation Protocol (SIP), korzysta z kodeka H.264 i wspiera współpracuje ze wszystkimi produktami z linii SCOPIA firmy RADVISION.

Monitor ma trafić na rynek na jesieni, zaś kosztować będzie około 2000 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 6500 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.